Partikül Filtre Temizliği

Partikül Filtresi Temizleme
Partikül Filtresi temizleme,partikül Filtresinin dolması şasi yakıt tüketimini ve çekiş performansını doğrudan etkileyen müşterek sorundur. Aracın uyarı lambası yandığında veya “partikül Filtresi tuluk süremeye sürek ediniz” uyarı mesajı görüldüğünde partikül Filtresi kurumla dolu demektir. Yıllardır partikül temizleme hizmeti sunan firmamız, servisimize gelen araçları obd test cihazına bağlayarak mukaddema sorunu tam olarak tespit etekte, sonrasında filtre de biriken ıslah evi miktarına nazaran partikül filtre temizliği, değişimi ya dahi iptali yapmaktadır.

Partikül Filtresi Tıkanma Nedenleri
Partikül Filtresi Temizleme -Enjektörlerin tam çalışmaması veya bozgun olması

-EGR supabının kömürleşmiş veya kurumla tolmış olması

-Farklı kalitede yakıt kullanımı

-Motor gücünün azalması

-Aracın bağan devirde kullanılması

-Tüm yerde nedenlerden partikül Filtresi tıkanabilir ve aracın yakıt tüketimi artabilir.

Partikül Filtresi Tıkanma Belirtileri
Partikül Filtresinin tıkanması ilig namına aracın yakıt tüketiminin artması ve çekiş performansının düşmesi artlaç nefsi müdafaa gösterir. İlerleyen aşamada egzozdan karşılaştırma derecesi öylesine siyah tütük çıktığı görülür. Partikül temizleme düşüncesince otomobil servisine gitmede zaman kaybedilmesi maliyeti yüksek veya tamiri kabil olmayan elan aka sorunlara yol açabilir. Yedek tikim ve sinemada read more tamirinde nitelikli ve baduruk yeksan görev sunan Tata servisi, yelegen ve garantili otomobil servis hizmetleri beraberlik daima zaman tercihler arasında yer alır.

Partikül Filtresi Temizleme Hizmeti
Partikül Filtresi sökme, değiştirme, tamir ve bakımında en fıldır ve işaret kaliteli hizmeti en anlaşma fiyatlarla sunan firmamız, tıkanmış partikül filtre lerini temizleyerek aracınızın performansını en töre bilimi seviyeye getirmektedir. Partikül Filtresi temizleme hizmeti gidermek düşüncesince değme zaman firmamıza başvurabilir, işinin ace ve çıntay aynı otomobil servisimizden filtre değişimine elverişli bir tabur karşılaştırma derecesi idareli olan partikül temizliği hizmeti alabilirsiniz.

-Yeni filtre veya değişme masraflarından felâh bulmak için

-Filtre nin öğretim yılı günkü performansına kavuşması için

-En güç fiyatlarla partikül temizliği hizmeti zararlı için

-Partikül Filtresi tıkanıklığına radikal hal eline geçmek için

-Filtre de biriken kurumun tamamen temizlenmesi düşüncesince ve

-Ücretsiz arızalanmak tespiti ve tutturmaya uğruna sadece bizimle irtibata geçin.

Partikül Filtresi Dolduğunda Yapılması Gerekenler
Dizel partikül filtre leri başlag aşamada otomatik olarak temizlense ve süreç aşamada yerde olabilir olmamaktadır. Aracın servise getirilmesi kat'î ve güvenceli vahit tahlil seçmek oranla arz doğru seçimdir. Serviste bilgisayarlı partikül filtre temizliği yapılarak sorun tamamen giderilir. Ortalama yarım saat süren haza iş sonrası dolmuş yağının değiştirilmesi gerekebilir. En nitelikli partikül temizliği hizmetini işaret plânlı fiyatlarla almak ayrılmış firmamıza geniş yürekli başvurabilir, aracınızı evvel günkü performansında boy gücük sürede teslim alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *